Noktasal - Dijital Şehir Kimliği > Çözümlerimiz > Kentsel Dönüşüm Yönetim Sistemi

Kentsel Dönüşüm Yönetim Sistemi

Kentsel Dönüşüm Sistemi ile tüm süreç daha kolay ve hızlı şekilde ilerleyerek vatandaş ile görüşmelerinizde hızlı ilerlemenizi sağlayacak. Vatandaş ile görüşmeleriniz, muvafakatname belgeleriniz, kira ödemeleri şeffaf ve incelikli çözümlerle hazırlanıp kayıt altına alınacak.

Noktasal Kentsel dönüşüm yönetim sistemi

Üst yönetime rapor sunmak çok kolay!

Harita etkileşimli sistemimizle istenilen yerde ilgili bilgiyi almak kolaylaşıyor. Uzlaşma çin gelen vatandaşlara hızlı kolay şekilde bilgi alışverişinde bulunarak hem notlar alınıyor hem kayt altına alınıyor.

Tek Yerden Yönetim

Hak sahibi dağılımından görüşme sayılarına, anlaşma sağlanan malik sayılarından arsa payı alan oranlarına kadar her bilgiye erişebilirsiniz.

Uzlaşma Durumu (Görüşülen Hak Sahiplerine Göre)

Harita üzerinden plan gösterimi ile bloklara tıklandığında hangi blokda ne kadar tipte kaç daire olduğunu görebilirsiniz.Olan dairenin planına bakabilirsiniz.

Uzlaşma için gelen vatandaşın bilgilerine hızlıca erişip doğru bilgilerle görüşme notlarınızı alabilirsiniz.

Anlaşma sağladığınız şekle göre otomatik olarak muvaffakatname sistem tarafından oluşturulup çıktı alması sağlanır.

Bina yıkımına geçilebilmek için tebliğat süreçleri sistem üzerinden işlenerek harita taraflı görsellerinde değişimi sağlanır. Boşaltılması gereken veya yıkıma hazır olan binalar tematik olarak gösterimi sağlanır.

Malik ve kiracıya verilecek yardımlar sistemem girilerek ödeme listeleri alınır. Aylık kira yardımı ödemeleri yine sistemden alınarak takip edilir.

Kentsel Dönüşüm Uygulaması Sunum Talebi
ws_emlaksistemimapx2