Noktasal - Dijital Şehir Kimliği > Çözümlerimiz > NOLEVS – Numarataj Levhalama ve Direk Sistemi

NOLEVS – Numarataj Levhalama ve Direk Sistemi

NOLEVS, Saha operasyonlarınızı kolaylaştıran, sokak tabelaları ve kapı numara plakalarının montajını ve yönetimini sağlayan yenilikçi bir sistemdir.

Kurumunuz MAKS adres sistemi ile entegreli olarak çalışmaktadır. Levha montajı ihalesini verdiğiniz firma çalışanları ve kurum kontrolünü sağlayacak personeliniz aynı yapıyı kullanarak çalışmaları anlık takip edebilirsiniz.

nolevs 1

Tablet uygulamasını kullanan firma çalışanları online ve offline olarak işlem yapabilmektedirler. Levha montajı yapılacak kapı harita üzerinden seçilerek işlemlere başlanmaktadır. Montajı yaptıktan sonra birden fazla fotoğraf çekme işlemi gerçekleştirebilmekte ve anlık olarak sisteme aktarımı sağlanmaktadır.

nolevs numarataj levha sistemi

Çevrim içi ve Çevrim dışı olarak işlem yapılabilmesine olanak sağlanmaktadır. Çalışma alanlarını yol bazlı seçimi yapılarak çevrim dışı (offline) veriler sistem tarafından hazırlanarak internetsiz bölgelerde de çalışma imkanı sağlamaktadır.

appstores
playstores

Kurum Kontrelleri Takibi

Kurum personeliniz aynı sistem ile firmanın yaptığı montajları takip ederek kontrolünü sağlayabilir. Yapılan montajın uygunluğu denetleyerek hatalı olanların resmini ve açıklamasını girerek sisteme kayıt alınır. Firma otomatik olarak hatalı olanları görür ve düzeltme işlemlerini başlatır.

  • Çevrim içi / Çevrim dışı çalışma
  • Ekip/Kişi bazlı çalışma alanı belirleme
  • Numarataj bazlı çoklu resim ekleyebilme
  • Harita üzerinde levha takılma durumuna göre gösterim
  • Web uygulaması üzerinden rapor alma ve görüntüleme

Anlık Sistem Takibi

Yöneticilerinize istediğiniz zaman anlık verilerle rapor verebilirsiniz.

Çalışma alanlarını yol bazlı seçimi yapılarak çevrim dışı (offline) veriler sistem tarafından hazırlanarak internetsiz bölgelerde de çalışma imkanı sağlamaktadır.

Çalışma alanlarını internetli ortamda mahalle ve yol seçimi yaparak belirlenmektedir. Birden fazla yol seçimi yapabilmektedir.

Saha Numarataj Uygulaması Sunum Talebi